Kiinnostaako yhteistyö?

Parannetaan maailmaa yhdessä pakkaus kerrallaan – ota yhteyttä meihin info@jospak.com tai etunimi.sukunimi@jospak.com.
Asiakaspalvelumme numero on +358 20 730 7860.

Hallinto

Janne Sokajärvi
Toimitusjohtaja
p. +358 40 748 7086
janne.sokajarvi@jospak.com

Matti Tarjo
Myynti- ja markkinointijohtaja
p. +358 44 978 2055
matti.tarjo@jospak.com

Jari Vuorinen
Teknologiapäällikkö
p. +358 50 371 9314
jari.vuorinen@jospak.com

Elina Hakala
Talouspäällikkö
p. +358 45 650 2092
elina.hakala@jospak.com

Myynti, logistiikka ja asiakaspalvelu

Sari Hassi
Myynti, Suomi ja Baltia
p. +358 40 515 9918
sari.hassi@jospak.com

Kati Hätönen
Ostot
p. +358 44 545 5048
kati.hatonen@jospak.com

Juha Raistakka
Tuotannon työnjohto
p. +358 50 569 7912
juha.raistakka@jospak.com

Niina Mikkola
Asiakaspalvelu
p. +358 40 412 3195
niina.mikkola@jospak.com

Heidi Heikkilä
Logistiikka
p. +358 40 040 7050
heidi.heikkila@jospak.com

Tobias Frantzich
Myynti, Pohjoismaat
p. +46 (0)70 952 2040
tobias.frantzich@jospak.com

Kai Eira
Toimitusketjun hallinta
p. +358 45 245 7140
kai.eira@jospak.com

Laskutusohjeet

 

E-laskut

JOSPAK OY
Y-tunnus: 2618297-3
OVT-koodi/e-laskuosoite: 003726182973
E-lasku operaattori: Basware Oyj
Operaattorikoodi: BAWCFI22

Paperilaskut

JOSPAK OY
##003726182973##
PL 683
00026 BASWARE

 

Yksityiskohtaiset laskutusohjeet löydät täältä.

Sertifioitua laatua

 

Olemme tehneet jo varhaisessa vaiheessa päätöksen sertifioida toimintamme tunnustetun pakkaus- ja elintarvikealan standardin mukaisesti – siksi olemme valinneet BRC:n. BRC-standardi tarjoaa vankan kehyksen pakkausvalmistajille, miten tuottaa turvallisia pakkausmateriaaleja ja hallinnoida tuotelaatua niin asiakkaiden vaatimusten kuin lainsäädännön mukaisesti.

 

Meillä on myös Suomen Vahvimmat AA-luokan sertifikaatti, joka myönnetään korkean luottoluokituksen omaaville yrityksille. Se on osoitus luottokelpoisuudesta, hyvästä maksukäyttäytymisestä ja luotettavuudesta. Sertifioinnin myöntää Suomen Asiakastieto Oy.